Veikala darba laiks:  pirmdienās - piektdienās no 10:00 līdz 18:00;   sestdienās no 10:00 līdz 15:00;   svētdienās - brīvs

Privātuma un sīkdatņu politika

Šo vietni ("vietni") pārvalda Veloprofs.lv SIA., kurā ietilpst Veloprofs un Astra velo veikali. Šī konfidencialitātes politika attiecas tikai uz informāciju, kas savākta šajā vietnē, un neattiecas uz informāciju, ko Veloprofs.lv SIA  apkopojuši ārpus vietnes.

Astra velo drošība

Vietnē sniegtā personiskā informācija un tiešsaistes kredītkaršu darījumi tiek pārsūtīti, izmantojot drošu serveri. Mēs esam apņēmušies apstrādāt jūsu personisko informāciju, ievērojot augstus informācijas drošības standartus. Mēs veicam atbilstošus fiziskos, elektroniskos un administratīvos pasākumus, lai saglabātu mūsu savāktās personu identificējošās informācijas drošību un precizitāti, tostarp ierobežojam to cilvēku skaitu, kuriem ir fiziska piekļuve mūsu datu bāzes serveriem, kā arī izmantojam elektroniskās drošības sistēmas un paroles aizsardzību, kas aizsargā pret nesankcionētu piekļuvi.

Mūsu vietne izmanto šifrēšanas tehnoloģiju, piemēram, Secure Sockets Layer (SSL), lai aizsargātu jūsu personisko informāciju datu pārsūtīšanas laikā. SSL šifrē pasūtīšanas informāciju, piemēram, jūsu vārdu, adresi un kredītkartes numuru. Mūsu klientu apkalpošanas centrs un veikali darbojas arī privātā, drošā tīklā. Lūdzu, ņemiet vērā, ka e-pasts nav šifrēts un netiek uzskatīts par drošu kredītkaršu informācijas pārsūtīšanas līdzekli.

Astra velo privātuma politika

Lai palīdzētu mums sasniegt mūsu mērķi nodrošināt augstākās kvalitātes produktus un pakalpojumus, mēs izmantojam informāciju no mūsu mijiedarbības ar jums un citiem klientiem, kā arī no citām pusēm. Tā kā mēs cienām jūsu privātumu, esam ieviesuši procedūras, lai nodrošinātu, ka jūsu personas informācija tiek apstrādāta drošā un atbildīgā veidā. Mēs esam ievietojuši šo privātuma politiku, lai izskaidrotu mūsu informācijas vākšanas praksi un jūsu izvēles iespējas, kā informācija tiek vākta un izmantota.

Tā kā mēs turpinām attīstīt Astra velo vietni un izmantot tehnoloģiju sasniegumus, lai uzlabotu mūsu piedāvātos pakalpojumus, šī privātuma politika, visticamāk, mainīsies. Tāpēc mēs aicinām jūs regulāri atsaukties uz šo politiku, lai jūs izprastu mūsu pašreizējo privātuma politiku.

Mūsu apkopotā informācija

Parasti jūs varat pārlūkot Astra velo vietni, nesniedzot nekādu personu identificējošu informāciju. Tomēr mēs varam lūgt jūs sniegt personu identificējošu informāciju dažādos laikos un vietās šajā tīmekļa vietnē. Dažos gadījumos, ja izvēlaties nesniegt mums pieprasīto informāciju, iespējams, nevarēsiet piekļūt visām šīs vietnes daļām vai piedalīties visās tās funkcijās, cenu noteikšanā un produktu atlasē.

Mēs varam apkopot šādu informāciju:

  • Kontaktinformācija, tostarp e-pasta adrese.
  • Demogrāfiskā informācija, piemēram, pasta indekss, preferences un intereses.
  • Cita informācija, kas attiecas uz klientu aptaujām un/vai piedāvājumiem.

Pilnīgu mūsu apkopoto sīkfailu sarakstu skatiet sadaļā Mūsu apkopoto sīkfailu saraksts. No jūsu pirkumiem un citām mijiedarbībām ar mums mēs iegūstam informāciju par konkrētiem produktiem vai pakalpojumiem, ko iegādājaties vai izmantojat. Kad jūs apmeklējat šo vietni, mūsu tīmekļa serveris automātiski apkopo anonīmu informāciju, piemēram, žurnāla datus un IP adreses, un var apkopot vispārīgu informāciju par jūsu atrašanās vietu. Mēs varam izmantot automātiski savākto informāciju vairākiem mērķiem, piemēram, lai uzlabotu mūsu vietnes dizainu, produktu sortimentu, klientu apkalpošanu un īpašas reklāmas.

Kā mēs izmantojam apkopoto informāciju

Šī informācija mums ir nepieciešama, lai izprastu jūsu vajadzības un sniegtu jums labākus pakalpojumus, un jo īpaši šādu iemeslu dēļ:

  • Iekšējā lietvedība.
  • Mēs varam izmantot šo informāciju, lai uzlabotu savus produktus un pakalpojumus.
  • Izmantojot jūsu norādīto e-pasta adresi, mēs periodiski varam nosūtīt reklāmas e-pasta ziņojumus par jauniem produktiem, īpašajiem piedāvājumiem vai citu informāciju, kas, mūsuprāt, varētu jums šķist interesanta.
  • Laiku pa laikam mēs varam arī izmantot jūsu informāciju, lai sazinātos ar jums tirgus izpētes nolūkos. Mēs varam sazināties ar jums pa e-pastu, tālruni, faksu vai pastu. Mēs varam izmantot šo informāciju, lai pielāgotu vietni atbilstoši jūsu interesēm.

Drošība

Mēs esam apņēmušies nodrošināt jūsu informācijas drošību. Lai novērstu nesankcionētu piekļuvi vai izpaušanu, mēs esam ieviesuši piemērotas fiziskas, elektroniskas un pārvaldības procedūras, lai aizsargātu tiešsaistē apkopoto informāciju.

Citi, ar kuriem mēs kopīgojam jūsu informāciju.

Veloprofs: visa iepriekš minētā informācija, ko mēs apkopojam, kā aprakstīts iepriekš, var tikt kopīgota starp visām Veloprofs vienībām, tostarp Astra velo un Veloprofs veikaliem, vietni un privāto pārdošanu.

Pakalpojumu sniedzēji: mēs varam arī izpaust informāciju ārējiem uzņēmumiem, kas palīdz mums nodrošināt jums piedāvātos produktus un pakalpojumus. Piemēram, mēs varam strādāt ar ārēju uzņēmumu, lai: (a) pārvaldītu klientu informācijas datu bāzi; (b) palīdzētu mums izplatīt e-pastus; (c) palīdzētu mums veikt tiešo mārketingu un datu apkopošanu; (d) nodrošinātu mums uzglabāšanu un analīzi; d) nodrošinātu krāpšanas novēršanu; un (e) nodrošinātu citus pakalpojumus, kas paredzēti, lai palīdzētu mums maksimāli palielināt mūsu biznesa potenciālu. Mēs pieprasām, lai šie ārējie uzņēmumi apņemtos glabāt konfidenciālu visu informāciju, ko mēs ar tiem kopīgojam, un izmantot informāciju tikai, lai izpildītu savus pienākumus saskaņā ar mūsu līgumiem ar tiem.

Citi uzņēmumi: mēs varam sniegt informāciju rūpīgi atlasītiem ārējiem uzņēmumiem, ja uzskatām, ka to produkti vai pakalpojumi varētu jūs interesēt.

Uzņēmējdarbības pārejas: mēs varam pārsūtīt vai koplietot jūsu personiskās informācijas kopiju, ja Veloprofs vai kāds no tās īpašumiem, saistītajiem uzņēmumiem vai meitasuzņēmumiem veic uzņēmējdarbības pāreju, piemēram, apvienošanos, to iegādājas cits uzņēmums vai pārdod daļu no saviem aktīviem. Jums tiks paziņots pa e-pastu vai pamanāmu paziņojumu mūsu tīmekļa vietnē pirms īpašumtiesību vai jūsu personas informācijas kontroles maiņas, ja jūsu personas informācija tiks izmantota pretēji šai politikai. Tomēr nekas šajā Privātuma politikā nav paredzēts, lai traucētu Veloprofs spēju jebkurā laikā un jebkādiem mērķiem bez jebkādiem ierobežojumiem nodot visu savu uzņēmējdarbību un/vai aktīvus vai daļu no tiem saistītajai sabiedrībai vai neatkarīgai trešajai pusei.

Veloprofs īpaši patur tiesības nodot vai kopīgot no tās vietnēm savāktās personu identificējošas informācijas kopiju tās uzņēmējdarbības daļas pircējam, kas saistīta ar šo informāciju.

Atbilstība likumam: mēs varam nodrošināt piekļuvi informācijai, ja tas ir likumīgi pieprasīts, lai sadarbotos policijas izmeklēšanā vai citos tiesas procesos, lai aizsargātu pret mūsu vietnes ļaunprātīgu izmantošanu vai neatļautu izmantošanu, ierobežotu mūsu juridisko atbildību un aizsargātu savas tiesības vai lai aizsargātu šīs vietnes apmeklētāju vai sabiedrības tiesības, īpašumu vai drošību.

Veloprofs sadarbojas ar reklāmas uzņēmumiem, lai izvietotu mūsu reklāmu izdevēju vietnēs internetā. Šie reklāmas uzņēmumi apkopo anonīmu informāciju par jūsu apmeklējumiem mūsu vietnē. Šī tehnoloģija ietver trešo pušu sīkfailu izmantošanu, kas ļauj tām izstrādāt personalizētu reklāmu tā, lai tā būtu tieši saistīta ar piedāvājumiem, kas varētu jūs interesēt. Jūs varat izvēlēties atteikties no šī pakalpojuma, ko piedāvājam ar mūsu trešās puses reklāmas partneri. Mēs varam arī izmantot Astra velo sīkfailus, lai nodrošinātu jums līdzīgu uzlabotu tiešsaistes mārketingu, pamatojoties uz jūsu interesēm un vēlmēm. Varat arī izvēlēties atteikties no šīm uzlabotajām tiešsaistes mārketinga reklāmām.

Sīkfaili, tīmekļa bāksignāli un to izmantošanas veidi

Sīkdatne ir mazs fails, kas prasa atļauju ievietot jūsu datora cietajā diskā. Kad piekrītat, fails tiek pievienots, un sīkfails palīdz analizēt tīmekļa trafiku vai informē jūs, kad apmeklējat noteiktu vietni. Sīkfaili ļauj tīmekļa lietojumprogrammām atbildēt jums kā privātpersonai. Tīmekļa lietojumprogramma var pielāgot savas darbības jūsu vajadzībām, apkopojot un atceroties informāciju par jūsu vēlmēm.

Mēs izmantojam trafika žurnāla sīkfailus, lai noteiktu, kuras lapas tiek izmantotas. Tas palīdz mums analizēt datus par tīmekļa lapu trafiku un uzlabot mūsu vietni, lai to pielāgotu klientu vajadzībām. Mēs izmantojam šo informāciju tikai statistiskās analīzes nolūkiem, un pēc tam dati tiek noņemti no sistēmas.

Kopumā sīkfaili palīdz mums nodrošināt jums labāku vietni, ļaujot mums pārraudzīt, kuras lapas jums šķiet noderīgas un kuras nē. Sīkdatne nekādā veidā nedod mums piekļuvi jūsu datoram vai jebkādai informācijai par jums, izņemot datus, kurus izvēlaties ar mums kopīgot. Jūs varat izvēlēties pieņemt vai noraidīt sīkfailus. Lielākā daļa tīmekļa pārlūkprogrammu automātiski pieņem sīkfailus, taču parasti varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lai noraidītu sīkfailus, ja vēlaties. Tas var liegt jums izmantot visas vietnes priekšrocības.

“Tīmekļa bāksignāls” vai “pikseļu tags” vai “tīrs gifs” parasti ir viena pikseļa attēls, ko izmanto, lai informāciju no datora vai mobilās ierīces pārsūtītu vietnei.

Mēs izmantojam sīkfailus un tīmekļa bāksignālus, lai sekotu līdzi tam, kas ir jūsu iepirkumu grozā, un atcerētos jūs, kad atgriežaties vietnē, kā arī identificētu lapas, uz kurām noklikšķināt, apmeklējot mūsu vietni, un vietnes nosaukumu kuru jūs apmeklēja tieši pirms noklikšķināšanas uz Astra velo vietni. Mēs izmantojam šo informāciju, lai uzlabotu vietnes dizainu, produktu sortimentu, klientu apkalpošanu un īpašos piedāvājumus. Protams, jūs varat atspējot sīkfailus un tīmekļa bāksignālus savā datorā, norādot to pārlūkprogrammas preferenču vai opciju izvēlnēs. Tomēr ir iespējams, ka dažas mūsu vietnes daļas nedarbosies pareizi, ja atspējosit sīkfailus. Mēs varam arī izmantot tīmekļa bāksignālus un citas tehnoloģijas, lai palīdzētu izsekot, vai mūsu sakari sasniedz jūs, lai novērtētu to efektivitāti vai apkopotu noteiktu nepersonisku informāciju par jūsu datoru, ierīci vai pārlūkprogrammu, lai ļautu mums labāk izstrādāt turpmākās saziņas ar jums.

Mēs varam slēgt līgumus ar trešajām pusēm, kas var izmantot sīkfailus un tīmekļa bāksignālus un vākt informāciju mūsu vārdā vai sniegt tādus pakalpojumus kā kredītkaršu apstrāde, piegāde, reklāmas pakalpojumi vai datu pārvaldība. Mēs tos saucam par mūsu klientu apkalpošanas partneriem. Šīm trešajām pusēm saskaņā ar mūsu ar tām noslēgto līgumu ir aizliegts kopīgot šo informāciju ar citiem, izņemot mūs vai citus mūsu klientu apkalpošanas partnerus.

Mūsu apkopoto sīkfailu saraksts

Zemāk esošajā tabulā ir norādīti mūsu apkopotie sīkfaili un informācija, ko tie glabā.

Sīkdatnes nosaukums Sīkdatnes apraksts
CART Saistība ar jūsu iepirkumu grozu.
CATEGORY_INFO Ļauj lapām ielādēties ātrāk.
CUSTOMER Jūsu klienta ID šifrēta versija.
CUSTOMER_AUTH Indikators, ja esat pierakstījies veikalā.
CUSTOMER_INFO Klientu grupas, kurai piederat, šifrēta versija.
CUSTOMER_SEGMENT_IDS Saglabā jūsu klienta segmenta ID
EXTERNAL_NO_CACHE Atzīme, kas norāda, vai kešatmiņa ir ieslēgta vai izslēgta.
FRONTEND Jūsu sesijas ID serverī.
GUEST-VIEW Ļauj viesiem rediģēt savus pasūtījumus.
LAST_CATEGORY Pēdējā jūsu apmeklētā kategorija.
LAST_PRODUCT Pēdējais produkts, kuru apskatījāt.
NEWMESSAGE Norāda, vai ir saņemta jauna ziņa.
NO_CACHE Norāda, vai ir atļauts izmantot kešatmiņu.
PERSISTENT_SHOPPING_CART Saite uz informāciju par jūsu grozu un skatīšanās vēsturi, ja esat to jautājis vietnei.
STF Informācija par produktiem, kurus esat nosūtījis draugiem pa e-pastu.
STORE Veikala skats vai jūsu atlasītā valoda.
USER_ALLOWED_SAVE_COOKIE Norāda, vai klients ir atļāvis sīkfailus.
VIEWED_PRODUCT_IDS Produkti, kurus nesen apskatījāt.
WISHLIST Šifrēts to produktu saraksts, kas pievienoti jūsu vēlmju sarakstam.
WISHLIST_CNT Vienumu skaits jūsu vēlmju sarakstā.Konta reģistrēšana.

Konta reģistrēšana

Lai iepirkšanās tiešsaistē būtu ātrāka un vienkāršāka, varat reģistrēties šajā vietnē. Kā reģistrētam klientam jums tikai vienu reizi jāievada piegādes adreses un norēķinu informācija; tie tiks droši glabāti pie mums jūsu turpmākai lietošanai. Izmantojot savu vārdu un paroli pēc jūsu izvēles, varat jebkurā laikā piekļūt savam kontam tiešsaistē, lai pievienotu, dzēstu vai mainītu informāciju. Ja izmantojat publisku datoru, mēs ļoti iesakām Izrakstīties, kad esat pabeidzis iepirkšanos. Jūsu informācija joprojām tiks glabāta pie mums, taču tā nebūs pieejama nevienam citam no šī datora.

E-pastu izsūtīšana

Jūs saņemsiet no mums reklāmas e-pastus tikai tad, ja būsiet tos lūdzis saņemt. Ja nevēlaties saņemt e-pastu no mums, varat noklikšķināt uz saites "Atteikties no abonēšanas" jebkura mūsu nosūtītā e-pasta ziņojuma apakšā. Lūdzu, uzgaidiet 3 darbadienas pēc pieprasījuma saņemšanas, lai pabeigtu noņemšanu, jo dažas no mūsu akcijām, iespējams, jau tika apstrādātas pirms pieprasījuma iesniegšanas.

Izmaiņas privātuma politikā

Mums ir tiesības jebkurā laikā veikt izmaiņas Privātuma Politikā, publicējot tās Mājaslapā. Jebkura Privātuma Politikas versija, kas publicēta Mājaslapā, aizstāj visas iepriekšējās Privātuma Politikas versijas un stājas spēkā nekavējoties pēc to publicēšanas.

Privātuma politiku regulē Latvijas Republikas tiesību akti.

Kontaktinformācija

SIA "Astravelo.lv"

Adrese: Maskavas 240-3, Riga, Latvia, LV-1063

Telefona numurs: +371 26688111

E-pasts: info@astravelo.lv